Úbytok svalov a vek

Strata sily s pribúdajúcim vekom je frustrujúca, ale celkom prirodzená. V priebehu rokov sa svalové tkanivo uvoľňuje a spojivové tkanivo, ktoré drží svaly pohromade, začína ochabovať. Ľahšie tak priberáme na váhe a zvyčajne dochádza tiež k úbytku svalovej hmoty.

Jej nedostatok prispieva k pomalšiemu metabolizmu, menšej sile, a niektorí z nás môžu dokonca trpieť svalovými sťahmi a pocitom ťažkých nôh.

Zdravotné benefity

Magnézium prispieva k mnohým dôležitým funkciám v tele a zdravotné inštitúcie schválili niekoľko zdravotných benefitov.

Pocit ťažkých nôh a svalové sťahy

Mnoho ľudí v dospelosti pociťuje ťažké nohy a svalové sťahy. Preto je pre dobre fungujúce svaly dôležitý dostatok horčíka v tele.

Zdravý nervový systém zaisťuje správne riadenie svalov

Nervový systém ľudského tela nesie celkovú zodpovednosť za správne riadenie svalov. Práve tento systém má za úlohu ovládať svaly nášho tela pomocou signálov do mozgu a späť.

AquaMAGNESIUM je obohatený o pyridoxín (vitamín B6) a zinok, ktoré spoločne prispievajú k normálnej funkcii nervového systému a zdravie kostí. Preto sú dôležité pre optimálnu kontrolu svalov.

CholestControl
„AquaMAGNESIUM užívam pravidelne preto, aby som znížil moju únavu a vyčerpanie pri, ale aj po pretekoch a udržal si v kondícii moje svaly a myseľ. Všetci vieme, že víťazstvo je tiež o hlave.“
Filip Adel
profesionálny cyklista a reprezentant ČR
©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa