Čo robí AquaMAGNESIUM tak unikátnym?

AquaMAGNESIUM je kombinácia 100% prírodnej formy horčíka pochádzajúceho z kalcinovanej morskej vody z pobrežia Írska a ďalších vysoko kvalitných minerálov a vitamínov, ktoré majú zdokumentovaný účinok na správnu funkciu svalov, zdravé kosti a nervové funkcie.

Jedným z nich je stopový minerál mangán, ktorý napomáha v starostlivosti o spojivové tkanivo tela tým, že udržuje jeho správnu pružnosť.

AquaMAGNESIUM je obohatený o pyridoxín (vitamín B6) a zinok, ktoré spoločne prispievajú k normálnej funkcii nervového systému a zdravie kostí. Preto sú dôležité pre optimálnu kontrolu svalov.

Zloženie AquaMAGNESIUM

Zloženie 2 kapsúl:
  • horčík (hydroxid horečnatý z morskej vody) 304 mg (70 % RVH*), objemové činidlo: celulóza, oligofruktóza 50 mg, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín,
  • zinok (citran zinočnatý) 10 mg (100 % RVH),
  • vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 1,4 mg (100 % RVH).
Obal kapsuly:
želatína
*RVH:
referenčná výživová hodnota
Odporúčané dávkovanie:
dospelí 2 kapsuly denne, deti od 12 rokov 1 kapsula denne.
Upozornenie:
  • Nie je určené pre deti do 12 rokov.
  • Uskladňujte mimo dosahu malých detí.
  • Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie presiahnuť.
  • Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Neužívajte tento výrobok, ak máte alergiu na akúkoľvek jeho zložku.
  • Vyrobené podľa farmaceutického štandardu GMP (správná výrobná prax).
  • Výrobca: Pharmatech AS, Nórsko pre NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o.
CholestControl
„AquaMAGNESIUM užívam pravidelne preto, aby som znížil moju únavu a vyčerpanie pri, ale aj po pretekoch a udržal si v kondícii moje svaly a myseľ. Všetci vieme, že víťazstvo je tiež o hlave.“

Počas maratónskej sezóny od apríla do októbra som takmer každý víkend na pretekoch. V roku 2022 som absolvoval 24 štartov, 8 z nich som premenil na víťazstvo. Trate, kde pretekám, majú mnohokrát extrémne parametre. Jazdí sa v náročnom teréne a preteky s dĺžkou cez 100 kilometrov s poriadnou dávkou nastúpených metrov nie sú výnimkou. Aby ste to zvládli, potrebujete mať v poriadku svaly, musíte mať stále veľa síl a celý čas sa koncentrovať.

Práve s udržaním psychickej pohody mi AquaMAGNESIUM pomáha. Aj vďaka tomu som získal tento rok celkové prvenstvo v maratónskom Českom pohári. V seriáli Prima Cup som dokonca získal už šiestykrát v rade prvé miesto v celkovom hodnotení. Mám šťastie, že sa môžem venovať športu, ktorý mám tak rád.

Chcem sa mu venovať ďalej a tak musím robiť všetko preto, aby som sa udržal zdravý. AquaMAGNESIUM mi pomáha nielen s podporou imunitného systému, ale aj s udržaním normálnej hladiny testosterónu, ktorý premieňam na trati na energiu. Vďaka nej môžem bojovať o víťazstvo. Je jedno, či idete závod, alebo len na vychádzku pre radosť, AquaMAGNESIUM vám pomôže mať dobrý pocit zakaždým.

Filip Adel
profesionálny cyklista a reprezentant ČR
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa